Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Osiecko

Osiecko, lubuskie

  • 215 000 zł
  • 150 m²
  • 1 433,33 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Iwan

Skontaktuj się

Mieszkanie Osiecko

Osiecko, lubuskie

zaktualizowane:
3 maja 2026

215 000 zł

150 m²

1 433,33 zł/m²

Mieszkanie Osiecko

Zaktualizowane: 3 maja 2026

215 000 zł 150 m² 1 433,33 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

5

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 215 000 zł (1 433,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 150 m², 5 pokoi
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Źródło: biuro nieruchomości: PEGAZ NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 03.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1180200880

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni około 150 m², usytuowanego w urokliwej, poniemieckiej kamienicy w miejscowości Osiecko. To komfortowe lokum znajduje się zaledwie 4 km od malowniczej miejscowości turystycznej Lubniewice, 15 km od Chycina oraz 9 km od Bledzewa, co czyni je idealnym wyborem dla osób ceniących spokój i bliskość natury. (...)

Agent

Krzysztof Iwan

533 347...

533 347 007

61 661 46 20

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Iwan

533 347...

533 347 007

61 661 46 20

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości